17120.
363. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 800 HUF
22
A magyar konyha szakácskönyv és házi cukrászda. Több mint 1200 vénynyel, 120 étlappal, 122 képpel. Szerk.: Kovács Teréz. Bp.,é.n.,Franklin, 459 p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált, félvászon-kötés, kopott gerinccel és borítóval, kissé foltos hátsó borítóval, kissé laza kötéssel.