1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. Deutsch-Lateinish. Berlin-Schöneberg,én.,Langenscheidt. Német és latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen 13. számmal.