Október fényei. Összeállította: Szily Ernő. Megjelent a Nagy Októberi Szocialista Forradalom hatvanadik évfordulójára. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált kötés.
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. 2 db minikönyv. Miskolc, 1979, Ifjúsági Nyomda. Kiadói nyl-kötés, az egyik kézzel festett porcelán plakettel, számozott (405.) példány.
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. Deutsch-Lateinish. Berlin-Schöneberg,én.,Langenscheidt. Német és latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen 13. számmal.
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. Russian-English. Berlin-München,(1964),Langenscheidt. Orosz és angol nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 253. számmal.
Pannonius, Janus: Csípős epigrammák. Bp., 1985, Pátria. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (750/391.) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. English-Russian. Berlin-München-Zürich,(1965),Langenscheidt. Angol és orosz nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 252. számmal, kissé kopott borítóval.
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kopottas gerinccel. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.