17192.
363. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Gattungen der Pflanzen und ihre natürliche Merkmale ... I.-II. Gotha, 1775. Karl Wilhelm Ettinger, hozzákötve: Nchtrag zur sechsten Ausgabe der Gattungen der Pflanzen und der ersten und zweyten Mantisse. Gotha, 1785. Ettinger. Karl von Linné (1707-1778) svéd természettudós, orvos és botanikus, a modern tudományos biológiai rendszerezés megalkotója 1100p. + 104p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben, sarkán kopásokkal