17202.
363. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban