1 000 HUF
22
Quinti Horatii Flacci Opera Ex Recensione Baxteri Aliorumque. Norimbergae [Nürnberg], 1791, Ex Officina Libraria Riegeliana, 1 t. (rézmetszet)+2+404 p. Latin nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, a gerincen aranyozott cÃmfeliratú cÃmkével, a borÃtón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, fametszetű, cÃmeres ex libris-szel, a hátsó kötéstábla belsején bejegyzéssel.