Dr. Ugróczky László: Tengeri sporthajózás a 12 tmf-es tengeri kishajóvezetői vizsgára készülők számára. Szaktanfolyami jegyzet sorozat tizenkettedik kötet. Közlekedési szakkönyvtár. Bp.,1999., VOLÁN Humán Oktatási és Szolgáltató Rt. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, jó állapotban.
1933 Magyar Sakkvilág. XVIII. évf. 1-12 sz.+Rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 1-164;189-332 p.+2 t.+1. szt. lev.+165-188 p.+23 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. A rendkívüli számot a végére kötötték be. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.
Baróti Judit-Darcsi István-Donáth Tamás: Semmit isten nélkül. Marian Cozma emlékére. Veszprém, 2009., Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.