11102. 363. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
9 000 HUF
0 HUF
Herendi csipkebogyó mintás tál és tálkák (7 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:10 cm, d:18,5 cm, d:14 cm (6 ×)
Photo of the item taken by : karap_norbert