11157. 363. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített dobozok, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, kis csorbával, 8×13×4 cm, d: 6 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert