11155. 363. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi csíkos retró váza és Drasche kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:12-13,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk