1 000 HUF
13
Vegyes porcelán tétel, 4 db: Hollóházi virágmintás-galambos porcelán emlékváza, "Tatabánya 1987. december" felirattal, Hollóházi porcelán mókus, Zsolnay bölény, a váza matricás, a többi kézzel festett, jelzettek, a bölény egyik szarván sérüléssel. +Jelzés nélküli porcelán kínai teknős, kézzel festett, mázhibával, sérüléssel, apró kopásnyomokkal, váza: m: 25 cm, mókus: m: 14 cm, bölény: m: 6,5 cm, teknős: 4x12 cm.