11146. 363. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
22 000 HUF
0 HUF
Zsolnay eozin mázas vadászmotívumos névjegykártya tartó, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16,5×11,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert