11142. 363. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
10
0 HUF
Zsolnay porcelán virágmintás ékszeres doboz, matricás, jelzett, hibátlan, kis kopásnyomokkal, 7,5×7,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk