16603. 364. Closed Online auction Books: Military
3 800 HUF
0 HUF
Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Bp., 1947, Körmendy. 1 t.+272 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Photo of the item taken by : kozár_edit