1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Pest megye versekben. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp.,1975, Pest Megyei Tanács Közművelődési Bizottsága, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Készült 1200 példányban,ebből 500 piros és 500 fekete számozással. Számozott (500/340.) példány, fekete számozással.