2 400 HUF
A Műveltség Könyvtára 5 kötete (A föld, Az élők világa, A technika vívmányai, A világegyetem, A társadalom.) Bp.,1906-1908,Athenaeum. Kiadói aranyozott, félbőr-kötésben, három köteten bronz plakettekkel, 2 köteten hiányzó plaketekkel (A föld, A társadalom), változó állapotban, kissé kopott borítókkal, két kötetben egy-két kijáró lappal