7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
[Longosz]: Longus: Daphnis és Chloé. Pásztorregény. Fritzi Löw egészoldalas, színes litogárfiáival, a táblák előtt feliratozott hártyapapírral. Fordítás Paul Louis Courier francia szövege nyomán. Wien, é.n.,Hellas,(Friedrich Jasper-ny.), VI+2+78+2 p.+8 t. Kiadói kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, folttal. Számozott (1000/285.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került, bibliophil kiadvány.