2 000 HUF
Szondi-album. Drégeli emlék-lapok. A Szondi-emlék-kápolna felavatása alkalmából. Szerk. és kiadja: Pongrácz Lajos. Esztergom, 1885., Laiszky János-ny., 1 t.+8+72+4 (Siposs Antal: Szondi gyászdal, kotta.) p. Egészvászon-kötés, rossz állapotban, kissé kopott borítóval, hiányzó gerinccel, szétvált kötéssel,