12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
[Honoré Tournély (1658-1729)] Honorati Tournely: Cursus Theologici scholastico-dogmatici et moralis, sive praelectionum theologicarum, quas auctor in Scholis Sorbonicis habuit, tomus II. I. De Ecclesia Christi. II. De Gratia Christi. III. De Justitia & Jure & de Contractibus. Coloniae Agripinae (Köln),1752., Ex Officina Metternichiana, 22+600+4 p Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel, a hátsó táblán kis sérüléssel.