20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Ujtestamentom a' szentirásnak a szent tudomány jelen álláspontjához és korunk kívánataihoz alkalmazott fejtegető és gyakorlati magyarázata, kézi könyvül lelkészek, iskolatanítók és családatyák számára. 1-2. rész. Dr. Wohlfarth J(ohann) F(riedrich) T(heodor) német dolgozata után, adalékokkal Dinter, Lisco ST. munkáiból bővítve átdolgozták és kiadják Incze Dániel és Herpei Gergely. Kolozsvár, 1852-1854, Ev. Ref. Kollégium betűivel, 1 (címkép, acélmetszet)+1 (díszcímlap, litográfia) t.+4+832 p.+ 1 t. (kihajtható térkép, kézzel színezett)+2+833-1254 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a II. kötetben foltos lapokkal, kissé dohos. Ritka!