2 000 HUF
14
A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,én.,Athenaeum, 122+1 p. Háború előtti kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, javított gerinccel, kopott borítóval.