1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
La Fontaine: Mesék, és széphistóriák. A meséket Gyergyai Albert, a széphistóriákat Rónay György válogatta és látta el jegyzetekkel. M. M. Simon és Coiny illusztrációival. Bp.,1979.,Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.