17280. 364. Closed Online auction Books: Tales
5 000 HUF
0 HUF
Margit néni: A szövetségesek. Háborús képeskönyv. H.n., é.n. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, lapok sérültek, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert