Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 217
1982137
30626
364
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1967. "Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem (66mm) T:1- 2090233
30627
364
Numismatics
~1970. "Jendrassik Lóránd 1896-1970 / SOCIETAS DIAGNOSTICA LABORATORIALIS CLINICALIS HUNGARICA" kétoldalas, öntött Br plakett (79mm) T:1-,2 kis patina
5 000 HUF
1993806
30628
364
300
Numismatics
~1970-1980. "Hotel Hungária Szeged" Br emlékérem (42,5mm) sérült tokban + DN "Szeged" Br emlékérem (32mm) T:1
2107792
30629
364
Numismatics
~1970. "Nagyváthy János 1755-1819" kétoldalas Br plakett (76x78mm) T:2
2 000 HUF
2022098
30630
364
500
Numismatics
~1970. "Budapesti Városépítési Tervező Vállalat Törzsgárda" Br emlékplakett eredeti tokban (30x54mm) T:1- 2108329
30631
364
Numismatics
1972. "20 éves a MTESZ Sopron Városi Szervezete 1952-1972" bronzozott fém plakett (90,5mm). Szign.: RK T:2 kopott, ph.
2 000 HUF
2096026
30632
364
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1
1 200 HUF
2023231
30633
364
Numismatics
1974. "9. országos virágkarnevál - Debrecen" Br plakett. Szign.: R (89mm) + 1981. "Debreceni Református Nagytemplom / András templom és a Verestorony - Debrecen" kétoldalas Br plakett. Szign.: JN (87mm) T:2
4 000 HUF
2088273
30634
364
Numismatics
1975. "MMG (Mechanikai Mérőműszerek Gyára) Automatika Művek 75 éves" Br plakett (102x121mm) T:2 patina
1 200 HUF
2102936
30635
364
Numismatics
1977. "Tájak, korok, múzeumok" egyoldalas Br plakett. Szign.: Sz (90,5mm) T:2
2 400 HUF
2000705
30636
364
Numismatics
1978. "Argentína - Labdarúgó Világbajnokság" jelzetlen Ag emlékérem (16,06g/0.925/32mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" jelzetlen, Ag emlékérem (16,13g/0.925/32mm) + Csúcs Viktória (1934-1993) DN "Hollóháza" jelzetlen Ag emlékérem (13.87g/0.925/32mm) T:PP,1 patina, ujjlenyomat
3 600 HUF
2060076
30637
364
7500
Numismatics
1978. "Kétszáz éves a Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 1778-1978" öntött Br érem eredeti dísztokban (97,5mm) T:1-
7 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035