10002. 364. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Almássy Aladár (1946-): A citromcsősz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/25), üvegezett keretben, 21,5x20,5 cm, keret: 63x46 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit