11101. 364. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Eton mintás teás csésze alj ( 4 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13,5 cm (4×)
Photo of the item taken by : karap_norbert