1 000 HUF
cca 1873 Album von Wien, 10 képet tartalmazó leporelló BécsrÅ‘l, közte a Bécsi 1873-as világkiállÃtás épületeinek fotóival, kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötésben, 6 hiányzó képpel, javÃtott+cca 1881 Sächs-Böhm Schweiz, 28 képet tartalmazó leporelló, kopott vászon-kötésben, foltos.