Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly Könyvkiadóvállalata,(Légrády Testvérek Könyvnyomda-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, a 30/31. oldal kijár,530-543. oldalak között laza, kissé sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, névbejegyzéssel.
A rendőri büntető eljárási és ügyviteli szabályok. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Barkóczy László, Dr. Csató Béla. Bp.,1937, Grill Károly, XIV+2+603 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
Nánásy Benjámin: A magyar polgárnak törvény szerént való rendes örököse. Dr. Kapás Katalin előszavával. Mezey Barna bevezető tanulmányával. Bp., 2006, MOKK. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Az 1799-es kiadás reprint kiadása.
Losonczy István: Jogfilozófiai előadások vázlata. Jogfilozófiák. Szerk.: Dr. Varga Csaba. Bp., 2002, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. Prof. Dr. Losonczy Hajna (1941-), Losonczy István (1908-1980) lánya által Klebelsberg Éva szóló ajándékozási sorokkal.
Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.