800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Pataki Katalin: MezÅ‘csáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-dÃjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtÅ‘k Klubja. SzÃnes fotókkal illusztrálva. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borÃtóval, két kijáró lappal. Megjelent 1600 számozott példányban. Számozott (1600/1468.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.