15053.
365. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Tanulmányok Baranya és Pécs történetéhez. 1944-1960. Felszabadulásunk emlékére. Pécs, 1961, Pécs MJ. Város Tanácsa VB.Művelődési Osztálya. Kiadói félvászon-kötés, némileg kopottas borítóval. Megjelent 1100 példányban.