1931. október, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Csillaghegyi káposzták), 8,4x6,2 cm
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (A budai hegyek Zuglóból fényképezve, alkonyat idején), két sarkán törésvonal), 13×17,5 cm
1943 (!) Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és általa feliratozott, datált, vintage fotóművészeti alkotása (Rucaöröm), 12x15 cm
1928. augusztus 5. Lepence, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, a szerző által feliratozva, 5x8 cm
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Öntöző berendezés a zuglói bolgár kertészetben), 7,5x6,1 cm
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott vintage fotó (Fekete rigó, a városligetben), 11,3x9 cm
1929. május, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, a szerző által datálva és sorszámozva (ez a 159. sz. felvétele), 8,3x5,7 cm