17065.
366. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
A Divat Ujság Főzőkönyve. [Legtartalmasabb magyar főzőkönyv. 2300 recipe. Függelékül: A beteg ember konyhája.][Bp., 1909.,Rákosi Jenő],3-715 p.+16 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány javított lappal és lapszéllel.