Magyar Ritkaságok sorozat 16 kötete:
Tar Lőrinc pokoljárása, Hunfalvy Pál Napló 1848-1849, Bod Péter: Szent Hilárius, Kazinczy Ferenc: Sophie, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek, Mikes Kelemen: Az idő jól eltöltésének módja, Kőrösi Csoma Sándor levelesládája, Ungnád Dávid Konstantinápolyi utazásai, Vitéz János levelei és politikai beszédei, Pajkos énekek, Sztárai Mihály: Histrória Perényi Ferenc kiszabadulásáról, Fortunatus és Magelóna históriája, Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról 1-2. kötet, Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála, Pécsváradi Gábor: Jeruzsálemi utazás.Bp., 1983-1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma (21 főnemes a XXI. században) Bp., 2007. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, egyik borító alja kissé sérült.
Rudolf Broby-Johansen: Az öltözködés története. Fordította: G. Beke Margit. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Magyar Nemzetségi Zsebkönyv I. kötet: Főrangú családok I. rész. Bp., 1888, Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság, XIV+558 p.+11 színes címerkép. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, némileg sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, festett lapélekkel. Uncius! /
Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, in Hungarian language.
Az élő Kossuth. Kossuth Lajos válogatott művei. Politikai Remekművek. I. kötet. Szerkesztette és bevezette: Katona Jenő. Bp.,(1948),Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete. XII+ 288 p.+ 4 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
A szerkesztő, Katona Jenő (1905-1978) író, szerkesztő, FKGP-s politikus által Ruffy Péter (1914-1993) erdélyi magyar Pulitzer-emlékdíjas újságíró, író részére dedikált.
[Fraknói Vilmos]: Frankl Vilmos: Magyarország története kat. gymnásiumok képosztályai számára. Pest, 1863, Pfeifer Ferdinand, 258 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal. Ritka!