Mémoires de madame la duchesse d'Abrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, l'Empire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+4 p.+6 t. (Közte egy kihajtható térképpel.) Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, a gerincen kis sérüléssel, a borítón és a gerincen kis foltokkal.
Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. III. köt. Montreál, 1974, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozott példány.
Max von Boehn: Das Bühnenkostüm in Altertum, Mittelalter und Neuzeit. Berlin, 1921, Cassirer, 10+495+1 p. Német nyelven. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félpergamen-kötés. /Half-parchment-binding, with little bit worn, and little bit spotty cover. In German language. First edition.