Books: History Number of items: 126
2117162
15761
366
Books: History
Other collectibles
Szenzáció a XX. század a magyar napisajtó címlapjainak tükrében. 1900-1990. Vál., a bevezetőt és sajtótörténeti visszapillantásokat írta: Vince Mátyás. Bp.,1996, Gazdasági Média. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2116988
15762
366
Books: History
Other collectibles
Széchenyi István: Napló. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
2118003
15763
366
Books: History
Other collectibles
Imreh István: A törvényhozó székely falu. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2119386
15764
366
Books: History
Other collectibles
Magyarok az európai antifasiszta ellenállási mozgalmakban. Bp.,1986,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2119403
15765
366
Books: History
Other collectibles
Ein Volk, ein Reich, ein Führer. 1-2. kötet. Dokumentation Das Reich. Hamburg, 1975, John Jahr Verlag. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
1 600 HUF
2119388
15766
366
Books: History
Other collectibles
Az első világháború és a forradalmak képei. Bp.,1977, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, néhány kijáró lappal.
2 000 HUF
2118897
15767
366
Books: History
Other collectibles
Rácz István: A vikingek öröksége. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2105172
15768
366
Books: History
Other collectibles
Györffy György: István király és műve. Bp.,1983, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2105175
15769
366
Books: History
Other collectibles
Alekszandar Fol-Ivan Marazov: Thrákia és a thrákok. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2105205
15770
366
Books: History
Other collectibles
Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 1992, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben.
2119067
15771
366
Books: History
Other collectibles
Történelmi témájú könyvek,. regények 4 db
1 000 HUF
2119068
15772
366
Books: History
Other collectibles
Történelmi témájú szakmunkák. 3 db: László Gyula: A honfoglaló magyarok, Csorba-Estók-Salamon: Magyarország képes története. Vég Gábor: Magyarország királyai és királynői.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035