Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante, X+560 p.+24 t. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Egy évszázad mezsgyéjén. A Kner Nyomda gyomai és békéscsabai üzemeinek története. Szerk.: Balog Miklós. Gyoma, 1982, Kner Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása, 236 p.+LXXXVII+1 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel. Kiadói festett, címerrel illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a színes Horthy-képpel az elejéről hiányzik, két lap részben kijár, a fűzése laza, sérült.
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története. 1867-1918. I-II. kötet. Akadémiai Kiadó reprint sorozata. Bp.,1992., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította: Nádai Gyula. Bp.,1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
A hírszerzés és kémkedés története III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón apró folttal.