2 db könyv. Zerinvári Zrínyi Miklós gróf: Az török áfium ellen való orvosság. avagy az töröknek magyarral való békessége ellen való antidotum. Utószóval és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán. Az eredeti átszerkesztett, változatlan szövegű kiadása. Pápa, 2014, Jókai Mór városi könyvtár. Kiadói paírkötés. + ugyanezen könyv minikönyv kiadása. Zerinvári Zrínyi Miklós gróf: Az török áfium ellen való orvosság. avagy az töröknek magyarral való békessége ellen való antidotum. Utószóval és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán. Az eredeti átszerkesztett, változatlan szövegű kiadása. Pápa, 2014, Jókai Mór városi könyvtár. Kiadói plüsskötés
Dr. Bodrogközy Zoltán: A magyar agrármozgalmak története. (Kossuth Lajos fellépésétől Nagyatádi Szabó István halálig.) Bp., 1929., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel, foltos, volt könyvtári példány.
Siposné Seregi Zsuzsanna: A független magyar postaigazgatás és a tábori postaszolgálat története 1848-1849. Bp., 1999. 330p. + 1 térkép. A szerző által Voloncs Gábornak dedikált, datált. Kiadói papír kötésben.
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája I-V. kötet. Bp., 1990-1999, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban és Kiadói kartonált papírkötés. KÉt kötet papír védőborítóval. Jó állapotban.
Csengery Antal: Történeti tanúlmányok és jellemrajzok. 1. kötet Pest, 1870. Ráth Mór. 1 t. (a szerző fényképe), IV l. 1 sztl. lev. 409 l.; Kiadói enyhén sérült egészvászon kötésben.
Szokoly Viktor: Mexiko Miksa császárig. Különösen ős- és ujabbkori története, államszervezete, azték müveltségi története s különböző népfajaira vonatkozólag. Báró Müller J. W., Prescott William H., Armin Th. s mások nyomán közli ~.
Négy részben. (Tiz különnyomatú képpel.) Pest, 1866. Emich. 1t.+VII+(1)+364p.+9t . Kiadói papírkötésben, fűzés szétvált, hátsó borító hiányzik, első sérült
A magyarországi vas- és fémmunkások központi szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp.,1990, Szakszervezetek Elméleti Kutató Intézete. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.