1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db: Molnár Gábor: Jaguárországban.;A Bakonytól Amazóniáig. Bp., 1960-1978, Gondolat-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. +Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Bp., 1964., Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.