1 000 HUF
9
Heinrich Heine: Buch der Lieder. Mit 12 Lichtdurckbildern und 100 Textillustrationen nach Originalzeichnungen von Paul Thumann. Leipzig, Verlag von Adolf Titze. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél teljesen levált, aranyozott lapszélek, hátul a kötéstábla foltos, kopottas állapotban.