800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Csávossy Elemér: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papír kötésben, kissé szakadt borítóval.+Lenz János: "Az egek hirdetik..." (A világűrben Isten nyomain.) Bp.,1936, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, a címlap javított, kissé sérült, volt könyvtári példány.