10201. 366. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
HJ (?) jelzéssel: Jön az eső. Olaj, karton, hátoldalán HJ (?) ligatúrás, 1906 Sepsiszentgyörgy jelzéssel, üvegezett fa keretben, 24,5x34,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert