10092. 366. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Máderné Takács Gizi (?-?), Molnár Manci (?-?): Tánciskolai dekoratív emléklap, népies, florális ornamentikával. Akvarell, tus, papír, jelzett, datált (1926), üvegezett keretben, 29×43 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert