10093. 366. Closed Online auction Paintings and graphics
1 200 HUF
14
0 HUF
Mágori Varga Béla (1897-?): Fohászkodók. Rézkarc, papír, jelzett, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 14×14 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit