10263. 366. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Horgászok. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, hibás keretben, 23x33 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert