10268. 366. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
cca. 1900-1920 Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr hölgyekkel. Olaj, vászon, sérült (festékhiánnyal), sérült blondel keretben, 36x45 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert