11175. 366. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
17
0 HUF
Herendi virág mintás áttört szélű kis tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 13x9,5x3 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit