Glass-objects Number of items: 69
2119279
11243
366
Glass-objects
Other collectibles
L Szabó Erzsébet (1935-): Üveg váza, többrétegű, anyagában színezett, alján jelzett, hibátlan, m: 13 cm
5 000 HUF
2117565
11244
366
Glass-objects
Other collectibles
R. Lalique jelzéssel: Levélmintás üveg váza, formába öntött, m: 16 cm
18 000 HUF
2013147
11245
366
26000
Glass-objects
Other collectibles
26 000 HUF
1899972
11246
366
Glass-objects
Other collectibles
Muranoi formába fújt díszkancsó, több rétegű borostyánszínű, tejopál díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m:39 cm
16 000 HUF
2072905
11247
366
Glass-objects
Other collectibles
Fújt váza, Veinini jelzéssel, két rétegű, apró karcolásokkal, m: 25 cm
12 000 HUF
2013141
11248
366
Glass-objects
Other collectibles
Egermann Bohemia virágos talpas váza, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal,hibátlan, jelzés nélkül, m:15,5 cm
1 600 HUF
2088835
11249
366
Glass-objects
Other collectibles
Csiszolt ólomkristály váza, jelzett (lekopott), címkés ragasztással, karcolásokkal m:25,5 cm
8 000 HUF
2123867
11250
366
Glass-objects
Other collectibles
Üveg whiskys készlet, hámozott és metszett díszítéssel, matricával jelzett, hibátlan, 7 db, m: 8,5 és 11,5 cm
6 000 HUF
2100271
11251
366
Glass-objects
Other collectibles
Fújt fodros szélű váza, kézzel festett, aranyozott, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 29,5 cm
8 000 HUF
2119135
11252
366
Glass-objects
Other collectibles
Art deco papagájos achátüveg kínáló, jelzés nélkül, kis csorbával, m: 15 cm
2 800 HUF
2119696
11253
366
11000
Glass-objects
Other collectibles
11 000 HUF
2123185
11254
366
Glass-objects
Other collectibles
XX. sz. eleje: 4 db üvegdugós üveg. italos, gyógyszeres. M 18 -28 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035