4 800 HUF
12 db régi fém táblácska, közte egy zománcozott fém táblával (mérleggyár, lakatosmester, vegyimérleg-üzem...stb.), valamint 1 db Emile Zola fémplakettel, változó állapotban, közte sérült, kopott, 3x11 cm és 1,5x3x5 cm közötti méretben