11122. 367. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
18
0 HUF
XX. sz. eleje. Kínai sárkány Faragott, aranyozott, festett fa szobor. 40 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit