3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
3 db művészeti könyv: Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1974. Corvina. Kiadói vászonkötésben, Lengyel Györgyi: Nagy Ferenc faragó népművész. 1985. Somogy megyei tanács. Szabóky Zsolt: Nézd elméjöket az ács embereknek. Fatornyok, fatemplomok Erdélyben. Bp., 1987 Art Union.